איך למצוא עו"ד מעולה?

 

שלום, אני עו"ד טל נבו, מנהל האתר משנת 2002.


בשוק של 60 אלף עורכי דין, קשה לדעת במי לבחור. אני בעצמי "נפלתי" בבחירה כשהייתי סטודנט ולכן כיום אני שמח לעזור לאחרים.

 

הטיפ שלי עבורך הוא לשכור משרד בוטיק שעוסק בתחום משפטי אחד בלבד, עם ניסיון של לפחות 15 שנים והצלחות מוכחות.


עד היום המלצתי לאלפי אנשים על עוה"ד המתאימים ביותר עבורם. אשמח לסייע גם לך. ההמלצות הן ללא תשלום וללא התחייבות.

 

טל, תמליץ לי על עו"ד!

ללא התחייבות. 100% סודיות

  1. חובה לרשום שם
  2. חובה להזין טלפון
  3. יש לרשום שאלה

Profile

פרטי עו"ד

עו"ד אירית באומהורן

עו"ד אירית באומהורן

אירית באומהורן, עורכי דין
פלילי
אזור המרכז
מגדל שלום, אחד העם 9, תל אביב
תל אביב - יפו
עורכת הדין אירית באומהורן הינה מומחית במשפט הפלילי, עם ותק של 24 שנות נסיון אותן צברה בפרקליטות מחוז ירושלים (פלילי). בשנים האחרונות כיהנה כראש צוות וכמנהלת מחלקת ערעורים ועררים.
עורכת הדין באומהורן טיפלה בתיקים מכל קשת המשפט הפלילי ובהם עבירות צווארון לבן, עבירות כלכליות, עבירות בטחון ופשיעה חמורה. ברשימת תיקיה הרבים ניתן למצוא את תיקו של הנשיא משה קצב, תיקו של חבר הכנסת יחיאל חזן, פרשת מחתרת בת-עין ואת תיקו של הרוצח אלי פימשטיין שהטביע את בתו הפעוטה הודיה.
מאז הקימה את משרדיה הפרטיים בתל אביב ובירושלים, שימשה עורכת הדין באומהורן סניגורית במספר רב של תיקים מרכזיים כגון פרשת ניצב אורי בר-לב ופרשת הולילנד. בד בבד מטפל המשרד במגוון רחב של פרשיות פליליות הכוללות, בין היתר: עבירות שוחד, מרמה והונאה, צווארון לבן והלבנת הון, עבירות רשלנות, עבירות מין וסמים וייצוג בפני גופים משמעתיים (לשכת עורכי הדין, נציבות שירות המדינה, משטרת ישראל ועוד).
עורכת הדין באומהורן מספקת ייעוץ משפטי מקצועי ואמין, תוך הכרות פנימית עם מערכת המשפט והתמצאות מעמיקה במערכת אכיפת החוק בישראל (משטרת ישראל, התביעה המשטרתית, הפרקליטות ועוד). עורכת הדין באומהורן מייצגת בכל שלבי החקירה והמעצר ובכלל זאת, במהלך החקירה המשטרתית, במעצר ימים ובמעצר עד תום ההליכים וכן בפני התביעה הצבאית ובתי הדין הצבאיים. למשרדה תחומי התמחות רבים והוא מספק ליווי אישי ותומך וייצוג יעיל של לקוחותיה בפני כל הערכאות.
2561

המלצות של לקוחות

-פירמות עורכי דין מובילות-

  • meitar
  • nevo-molson
  • maschit
  • gornitzky
  • yehuda
  • firon
  • firon