יגאל ארנון ושות'- עורכי דין

יגאל ארנון (יליד 9 בדצמבר 1929) מייסד וראש משרד עורכי דין יגאל ארנון ושות', הנחשב אחד המובילים בישראל.

ארנון נולד בת"א. בילדותו עברה המשפחה לגור בי-ם. ארנון למד בבית הספר סוקולוב ובגימנסיה העברית ברחביה.

בשנת 1955 הוסמך כעו"ד לאחר סיום הלימודים במחזור ראשון של הפקולטה למשפטים שנפתחה באוניב' העברית.

עו"ד יגאל ארנון עומד בראשו של משרד עורכי דין יגאל ארנון ושות', שלו סניפים בי-ם ובת"א. המשרד הוקם על ידי ארנון בשנת 1958 ברחוב שלומציון המלכה בירושלים, ועם השנים גדל והתרחב גם לת"א.

המשרד נמנה עם המשרדים המובילים בארץ וכולל (על פי דיווחים בשנת 2010) 118 עורכי דין, מהם 41 שותפים, ו-77 שכירים. המשרד מעסיק עוד כ- 122 עובדים.

המשרד מייצג גופים כלכליים גדולים מישראל והעולם.

עו"ד יגאל ארנון ייצג בתיקים בעלי פרופיל תקשורתי גדול, וביניהם: בשנות ה-50 ייצג את אברי אלעד אשר כונה "האדם השלישי", בשנות ה-80 ייצג את אהוד אולמרט אשר זוכה מפרשת החשבוניות המזויפות. בשנות ה-90 ייצג את ארנסט יפת שהועמד לדין עקב מעורבותו במשבר מניות הבנקים וכן ייצג את אריה דרעי במשפטו. ב-2002 ייצג את יעקב נמרודי, מבעלי מעריב, בפרשה שכונתה 'נמרודי גימל'- בה היו מעורבים נמרודי האב וידידו הסופר אריה קרישק.

ארנון שותף כבעל מניות בכמה חברות גדולות, הוא משמש יו"ר חברת כנפיים (בה הוא שותף) וכן חבר במועצת המנהלים של אל על, ויו"ר חברת פיבי אחזקות שהיא בעלת הבנק הבינלאומי הראשון. בעבר כיהן ארנון במשך 13 שנים כיו"ר הבנק. כמו כן כיהן בשנות ה-70 כיועץ עסקי בכיר של קונצרן כלל.

החל מ-2006 ארנון עומד בראש "שכר מצוה" - פרויקט ההתנדבות של לשכת עורכי הדין לטובת מעוטי יכולת הנזקקים לשירותים משפטיים.

משרד עורכי דין יגאל ארנון ושות' מספק שירותים משפטיים כוללים לבסיס לקוחות רחב, הכולל חברות בינלאומית ("Fortune 500") וחברות בינלאומיות אחרות, בנקים מקומיים וזרים, מוסדות פיננסיים, קרנות הון סיכון וקרנות השקעות פרטיות, חברות הזנק (emerging growth companies), קבוצות משקיעים, גופים ממשלתיים, ויחידים

-פירמות עורכי דין מובילות-

  • meitar
  • nevo-molson
  • maschit
  • gornitzky
  • yehuda
  • firon
  • firon