בחירת עו"ד רשלנות רפואית- איך לבחור עורך דין רשלנות רפואית/ איך בוחרים עורכי דין רשלנות רפואית

בחירת עו"ד רשלנות רפואית- איך לבחור עורך דין רשלנות רפואית / איך בוחרים משרד עורכי דין רשלנות רפואית

באופן דומה לשאר המקצועות, עריכת דין הוא מקצוע רחב מאוד ולא ניתן למצוא עורך דין אחד בעל ידע בכל התחומים. ממש כמו רופאים, עורכי דין יכולים להיות עורכי דין כלליים ולכסות מגוון רחב של תחומים כגון החוק האזרחי או המסחרי ולעומתם ישנם עורכי דין אשר מתמחים בתחומים יותר קונקרטים  כמו התחום הפלילי או התחום העסקי. השאלה היא כיצד  לדעת על פי אלו קטגוריות או באילו דרכים הכי טוב לבחור עו"ד רשלנות רפואית ? הנה מספר טיפים שיוכלו לקדם אתכם בעניין.

איך לבחור עורך דין- מהות הצורך – השיקול הראשון שצריך לעמוד לנגד עינכם הוא מדוע אתם צריכים עורך דין? לאיזה מטרה ולאיזה סוג של עורך דין אתה זקוקים? זכרו שעורכי דין מומחים גובים כסף רב יותר מעורכי דין כלליים. למשל אם אתם מתכוונים לרכוש בית ואתם זקוקים לעורך דין לצורך סגירת חוזה, אינכם זקוקים בהכרח ליעוץ של עורך דין מומחה בנכסים. אם נפגעתם עקב רשלנות רפואית- אתם צריכים משרד עורכי דין רשלנות רפואית.

בחירת עורך דין- המלצות - חבריך הם חבריך, והם לעולם יתנו לך עצה טובה מעומק הלב ומניסיונם. שאל אותם! בחירת עורך דין היא דבר חשוב לפחות כמו לבחור רופא. אל תיהיה מושפע מגודל החברה. כאשר זה מגיע לבחירה של עורך דין, הגודל אינו משנה! על כל פנים, יהיה זה יעיל שלעורך דין שלך יהיה משרד יפה. המשרד משקף את האדם אשר יושב בתוכו. משרד עורכי דין נחמד, בגדים מכובדים, מעידים באופן כללי שמישהו לקח את עצמו באופן רציני ויקח גם אותך, הלקוח, ברצינות.

בחירה של עורך דין גם על פי נסיון - הוא דבר סופר חשוב בבחירת עורך דין. לא תרצה ללכת למשהו שרק עכשו סיים את בית הספר לרפואה, נכון? אותו דבר לגבי עורך דין. אתה מעוניין במישהו עם חזון שיבוא מתוך ניסיון. שאלה מאוד חשובה שחשוב לשאול  היא כמה שנים עוסק עורך הדין במקצוע ? למשל עורך דין רשלנות רפואית הוא מישהו שעוסק כמעט אך ורק בתחום זה, עו"ד רשלנות רפואית הופיע שנים רבות בבתי משפט וניהל משאים ומתנים לקבלת פיצויים.

בחירה של עורך דין לפי עלות -  היא גורם נוסף ומרכזי בבחירת עורך דין. אתה יכול לקחת גרוטאה לעבודה או שאתה יכול לסוע בפרארי. שניהם יגיעו לחנות בסופו של דבר, אולם זה לא אותו הדבר. כן, עורך דין טוב יעלה יותר כסף. זכור שעורך דין גובה את כספו עבור הזמן שאתה מבלה בלדבר איתו בטלפון או בפגישות עמו. בתחום רשלנות רפואית לדוגמא, משרדי עורכי דין רשלנות רפואית עובדים על בסיס אחוזים בלבד שנעים בד"כ בין 25-30 אחוזים מסכום הפיצוי, בתוספת מע"מ.

עו"ד ענת מולסון שפרטיה בצד שמאל עוסקת בתחום רשלנות רפואית מזה כ-14 שנים וטיפלה באלפי תיקים.

 

 

-פירמות עורכי דין מובילות-

  • meitar
  • nevo-molson
  • maschit
  • gornitzky
  • yehuda
  • firon
  • firon