איך למצוא עו"ד מעולה?

 

שלום, אני עו"ד טל נבו, מנהל האתר משנת 2002.


בשוק של 60 אלף עורכי דין, קשה לדעת במי לבחור. אני בעצמי "נפלתי" בבחירה כשהייתי סטודנט ולכן כיום אני שמח לעזור לאחרים.

 

הטיפ שלי עבורך הוא לשכור משרד בוטיק שעוסק בתחום משפטי אחד בלבד, עם ניסיון של לפחות 15 שנים והצלחות מוכחות.


עד היום המלצתי לאלפי אנשים על עוה"ד המתאימים ביותר עבורם. אשמח לסייע גם לך. ההמלצות הן ללא תשלום וללא התחייבות.

 

טל, תמליץ לי על עו"ד!

ללא התחייבות. 100% סודיות

  1. חובה לרשום שם
  2. חובה להזין טלפון
  3. יש לרשום שאלה
חיפוש עורך דין:
עו"ד סיון ברקו
נדלן, מסחרי, מיסים
תחומים עיקריים- נדל״ן, בתים משותפים, חברות, צוואות וירושות, תביעות כספיות אזרחיות.
לאה גולדברג 8 באר יעקב
אזור השפלה והסביבה
עו"ד ספיר עסיס
תאונות, ביטוח, ביטוח לאומי, נדלן, הוצאה לפועל, מסחרי
קרית גת
אזור הדרום
עו"ד עדי ינקילביץ'
הוצאה לפועל, מסחרי, פטנטים / קניין רוחני, מחשבים ואינטרנט
משרדנו נותן מענה במסגרת תחומי הפעילות המפורטים בפרופיל המשרד תוך מתן יחס אנושי חם ומתוך הבנה כי מי שנזקק לשירותיו של עו"ד הינו למוד סבל ומטרתנו היא להקל ולהשיג לו את מבוקשו.
מגדל טויוטה, יגאל אלון 65, תל אביב
אזור המרכז
עו"ד עדי עקראוי
תאונות, נדלן, הוצאה לפועל, מסחרי, תביעות ייצוגיות
משרדנו מתמחה בתחום המקרקעין על היבטיו השונים ומספק ללקוחותיו שירותים משפטיים מגוונים על פי צרכי הלקוח. שירותי המקרקעין המסופקים על ידי משרדנו כוללים:מכירה ורכישה של דירה – משרדנו מטפל בעסקאות מכר ורכישה של נכסי מקרקעין לרבות דירות, בתים, בניינים, מגרשים ונכסים מסחריים. אנו עורכים חוזים והסכמים, מלווים משפטית את כל שלבי העסקה מהשלב הראשוני של בדיקת הנכס ובדיקת הזכויות בו, ליווי בנוגע לקבלת אשראי ומשכנתא, שעבודים, משכונים, מיסוי מקרקעין, עד לסיומה של העסקה. כמו כן משרדנו מייצג לקוחות במסגרת כינוס נכסים.שכירות – משרדנו מייצג הן שוכרים והן בעלי נכסים בבתים פרטיים, דירות ובנכסים מסחריים. אנו עורכים הסכמי שכירות, ערובות ובטוחות, ודואגים לאפשרויות הגביה תוך שמירה על האינטרסים והצרכים של לקוחותינו.

הסכמי שיתוף במקרקעין/פירוק שיתוף במקרקעין – משרדנו עורך הסכמי שיתוף במקרקעין תוך הסדרת זכויות וחובות השותפים להסכם. כמו כן אנו עורכים הסכמי פירוק שיתוף במקרקעין בדרך של מכירה, חלוקה, או בדרך של רישום בית משותף.תמ"א 38 – משרדנו מלווה בעלי דירות ויזמים במסגרת פרויקט תמ"א 38, תוכנית עיבוי בינוי הכוללת את שלב המו"מ בין בעלי הנכסים לבין היזם, עריכת ההסכמים, בדיקת מיסוי ופיקוח על ביצוע הפרויקט עד לסיומו ורישום הדירות החדשות בלשכת רישום המקרקעין.

תיקון צו רישום בתים משותפים – משרדנו מבצע עבור לקוחותיו תיקון צו רישום בתים משותפים בלשכת רישום המקרקעין. התיקון כולל שינוי פרטי הרישום בלשכה, רישום בניה חדשה שנעשתה על גג משותף, הרחבת דירות על חשבון השטחים המשותפים או העברת הצמדה מדירה לדירה. אנו מטפלים בלקוח לאורך כל ההליך עד לרישום זכויותיו בלשכת רישום המקרקעין.עסקת קומבינציה – משרדנו מייצג לקוחות בעלי קרקע המעוניינים להתקשר בהסכם קומבינציה עם קבלן. השרות המשפטי הניתן ע"י משרדנו כולל ניהול משא ומתן עם הקבלן, עם הספקים, פיקוח על הבניה וניהול כספים, התנהלות מול מוסדות פיננסיים בנושא אשראי ומשכנתאות, מול הרשויות המקומיות בנוגע להיתרי בניה ועוד.פינוי בינוי – משרדנו מייצג לקוחות בפרויקטים של פינוי בינוי. בעל מקרקעין אשר מעוניין להיכנס לפרויקט של פינוי בינוי מזומן לפנות למשרדנו ולקבל ייעוץ משפטי בנוגע לביצוע האמור. משרדנו מלווה פרויקטים של פינוי בינוי מראשיתו של ההליך, תוך פניה ליזמים על מנת לקבל הצעות ודאגה להשיג את המירב שניתן במסגרת עסקה של פינוי בינוי.מיסוי מקרקעין –למשרדנו מומחיות רבה בתחום מיסוי מקרקעין. בכל עסקת מקרקעין אשר מתבצעת במשרדנו נלקחים בחשבון ייעוץ ותכנון מס מלאים, הלקוח מקבל ייעוץ והכוונה ביחס לפרויקט המקרקעין הספציפי אותו הוא מוכר/רוכש, תוך התייחסות למכלול מצבת המקרקעין שברשותו וברשות קרוביו. כמו כן, אנו פועלים בהגשת השגות ועררים על שומות מס בהתאם לצורך המתבקש מול רשויות המס להפחתת השומה שנקבעה.בתים משותפים- למשרדנו מייצג וועדי בתים ו\או דיירים לגביית חובות ותשלומי הבניין לכל רבדיו והיבטיו.הוצל"פ- נסיונינו מתבסס בעיקר בזכות הופעות יומיומיות בבתי המשפט ובלשכות ההוצאה לפועל, ובניהול אלפי תיקי הוצל"פ לחברות ופרטיים.

משרדנו מטפל בכל ההליכים בהוצל"פ כגון:

• פתיחת תיק / סגירת תיק / עיכוב או ביטול הליכים.
• הגשת התנגדות לפתיחת תיק וניהול התיק בבית משפט.
• הגשת תגובות / בקשות שונות
• הגנה מפני עיקולים, הוצאת מיטלטלין - הקפאה / עיכוב הליכים / פסק דין הצהרתי
• צו תשלומים, איחוד תיקים, חייב מוגבל באמצעים וחקירות יכולת.
• ביטול הגבלות בבנק ישראל.
• ביטול הגבלת מחידוש רישיון הנהיגה.
• ביטול עיכוב יציאה מן הארץ.
• מחיקת חובות בבנקים, בחברות סלולריות ונושים אחרים.
• הגנה מפני צווי פינוי (משכנתא), צווי הבאה וצווי מאסר.
• ניהול הסדרי חוב באופן מקצועי ואחראי, עד להפחתת חוב משמעותית.
• ניהול תיק מזונות, ומומחיות מיוחדת בתחום מעצר החייבים.
.
ניהול תיקי הוצל"פ וגביה לחברות:

משרדינו מנהל עבור לקוחותינו את הגביה השוטפת של הלקוחות, בכל הקשור לחברות וארגונים יש צורך בגביה אחראית ומסודרת. יש מחד לבצע גביה אפקטיבית, קשה ומועילה. ומאידך יש לעשות את המירב לשמור על יחסי העבודה העתידים עם הלקוח. לכן משרדינו פונה באופן מכובד ואחראי לחייבים בטרם ננקטים הליכי הוצל"פ נגדם.
לעומת זאת, לעיתם נדרשת פעולה דחופה של עיקולים בטרם החייב יפשוט את הרגל, או יבריח נכסים. ולכן משרדינו פועל בהצלחה רבה לתפיסת הכנסים ועיקולם עוד בארם נפתח תיק ההוצל"פ.
אין ספק כי בתחום חשוב זה, אשר אחראי באופן ישיר לניהול הפיננסי של העסק, נדרשת מקצועיות ואחריות בגביה של חובות העסק במועדם.
יצוג חייבים. וייצוג זוכיםבנוסף משרדינו עוסק בדיני החוזים,דיני חברות, וכלל תביעות אזרחיות והגנות.
העצמאות 118,חיפה
אזור הצפון
עו"ד עוז חיים
מסחרי, פטנטים / קניין רוחני, מחשבים ואינטרנט
עוז חיים, משרד עורכי דין הנו משרד בוטיק העוסק בקניין רוחני, דיני אינטרנט, תקשורת, טכנולוגיה ומשפט מסחרי.

המשרד עוסק במגוון תחומים במישור העסקי והפרטי, בדגש על קניין רוחני ואינטרנט, ומציע ללקוחותיו ייעוץ וטיפול משפטי מקצועי, יעיל ואמין. למשרדנו נסיון רב בליווי וייעוץ לעסקים ולאנשים פרטיים בתחומים המסחר והקניין הרוחני, ניסוח הסכמים ומתן פתרון כולל לסוגיות משפטיות העולות במהלך ההתנהלות העסקית. כמו כן, עוסק המשרד בהצלחה בייצוג בבתי משפט וניהול סכסוכים שונים בתחום המסחר והקניין הרוחני.
אבא הלל 7, בית סילבר- קומה 14, רמת גן
אזור המרכז
עו"ד עידן אדרי
תאונות, משרד הבטחון, דיני עבודה, נדלן, הוצאה לפועל, מסחרי, משפט מנהלי
משרד עו"ד עידן אדרי הינו משרד צעיר ודינמי המתמחה בתחום הייצוג בבתי משפט בתביעות אזרחיות - מסחריות, עריכת חוזים והסכמים, דיני עבודה, הוצאה לפועל, עסקאות נדל"ן מורכבות, משרד הביטחון, קצין התגמולים ותאונות אישיות. עו"ד אדרי הינו בעל ניסיון עשיר בתחומים האמורים ומלווה את הלקוח באופן אישי, מקצועי ומסור לכל אורך הדרך.
שאול המלך 8, תל - אביב(בניין בית אמות משפט)
אזור המרכז
עו"ד עינת גלוסר
נדלן, גירושין ומשפחה, מסחרי, פטנטים / קניין רוחני, מיסים
המשרד עוסק בעיקר בתחום המקרקעין, תכנון ובניה, מיסוי מקרקעין ובכלל זה בקבוצות רכישה, ליווי פרוייקטים, עיסקאות קבלניות, פינוי בינוי, תמ"א 38 וכן במשפט אזרחי מסחרי ומעמד אישי/דיני משפחה.
רחוב בצלאל 3, רמת גן
אזור המרכז
עו"ד עלי סולימאן
רשלנות רפואית, תאונות, ביטוח, ביטוח לאומי, דיני תעבורה, הוצאה לפועל, פלילי, מיסים
משרד עורכי-דין המתמחה בתחום האזרחי ובין היתר :
- נזקי גוף ורוש לרבות זכויות בביטוח לאומי
- חוזים וחברות
- תעבורה ופלילי
-הוצאה לפועל וגבייה מקיפה
בועינה-נוגי'דאת 1692400 (איזור נצרת)
אזור הצפון
עו"ד עמיר גשרי
תאונות, ביטוח לאומי
משרד עורכי דין המתמחה בייצוג נפגעים . המשרד אינו מייצג חברות ביטוח .
התמחות בתביעות נזקי גוף כ - 30 שנה .
ייצוג בבתי המשפט ובוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי .
מומחיות מיוחדת בקבלת הכרה כנפגע תאונת עבודה למי שעבר אירוע לב או אירוע מוחי .
סניף קריית גת 086818815
הבית הכחול קומה שנייה .
רוטשילד 134 תל אביב
אזור המרכז
עו"ד עמירם מוראד
ביטוח לאומי, דיני עבודה, נדלן, הוצאה לפועל, מסחרי, משפט מנהלי, תביעות ייצוגיות
המשרד עוסק בתחום המשפט האזרחי-מסחרי ומציע סל מקיף של שירותים משפטיים במגוון תחומים. תחומי ההתמחות העיקריים הם: המחלקה האזרחית-מסחרית, מחלקת הנדל"ן, מחלקת פשיטות רגל והוצאה לפועל, מחלקת נזיקין ורשלנות רפואית, מחלקת ביטוח לאומי על כל מישוריו, מחלקת דיני עבודה, צוואות ירושה ועיזבונות וכן, ליטיגציה, ייצוג והופעה בבתי משפט. 'משרד עמירם מוראד - עורכי דין' מעניק ייעוץ משפטי וייצוג משפטי בתחומי ההתמחות ללקוחות עסקיים חברות ושותפויות, לצד לקוחות פרטיים, עצמאיים, וארגונים. השירות המשפטי כולל בין היתר ייעוץ והכוונה משפטיים, ייצוג מול ביטוח לאומי ורשויות אחרות, ייצוג בפני ערכאות משפטיות בכל הרמות וכן, ייצוג בבוררויות וגישורים. למשרד פריסה ארצית של לקוחות מצפון הארץ ועד מרכזה ולאחרונה אף הורחבה פעילויותיו של המשרד אל איזור ירושלים. לצורך מתן מענה משפטי מקצועי ובמסגרת השירותים המשפטיים שניתנים ללקוחות, המשרד משתף פעולה עם עורכי דין עמיתים בכל הארץ ונמצא בקשרי עבודה שוטפים וענפים עם יועצים בכירים ואנשי מקצוע נלווים בתחומים שונים על מנת להשיג את התוצאה המיטבית במו"מ מול הרשויות השונות. 'משרד עמירם מוראד - עורכי דין' המספק ללקוחותיו שירותים משפטיים מקצועיים ואמינים ברמה הגבוהה ביותר, ביחס אישי, בנאמנות ובטיפול מסור לכל לקוח. מושם דגש מיוחד על נסיבות המקרה והתאמת אופן הטיפול המשפטי תוך גילוי הגינות וסובלנות לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.
הרברט סמואל 37, חדרה
אזור הצפון

-פירמות עורכי דין מובילות-

  • meitar
  • nevo-molson
  • maschit
  • gornitzky
  • yehuda
  • firon
  • firon