איך למצוא עו"ד מעולה?

 

שלום, אני עו"ד טל נבו, מנהל האתר משנת 2002.


בשוק של 60 אלף עורכי דין, קשה לדעת במי לבחור. אני בעצמי "נפלתי" בבחירה כשהייתי סטודנט ולכן כיום אני שמח לעזור לאחרים.

 

הטיפ שלי עבורך הוא לשכור משרד בוטיק שעוסק בתחום משפטי אחד בלבד, עם ניסיון של לפחות 15 שנים והצלחות מוכחות.


עד היום המלצתי לאלפי אנשים על עוה"ד המתאימים ביותר עבורם. אשמח לסייע גם לך. ההמלצות הן ללא תשלום וללא התחייבות.

 

טל, תמליץ לי על עו"ד!

ללא התחייבות. 100% סודיות

  1. חובה לרשום שם
  2. חובה להזין טלפון
  3. יש לרשום שאלה

Profile

פרטי עו"ד

עו"ד יוסי סביר

עו"ד יוסי סביר

סביר ושות׳ משרד עורכי דין
תאונות, נדלן, גירושין ומשפחה
אזור המרכז
רוטשילד 58
משרד עורכי דין סביר ושות' הוקם בשנת 1997 על ידי השותף המייסד עו"ד יוסי סביר ומובל מאז על ידו באמצעות צוות עורכי דין, בעל ניסיון משפטי מעל עשר שנים, בתחומים משפטיים שונים. במשרד מספר מחלקות: משפחה, מקרקעין ונזיקין המעניקות מענה רחב לסוגיות משפטיות שונות אצל לקוחות המשרד.

מחלקת דיני אישות במשרד מתמחה בהתרת נישואין תוך ליווי מלא ודיסקרטי, חלוקת רכוש, הליכים מורכבים באיזון המשאבים בין בני זוג כאשר נדרשת חלוקת רכוש לא שוויונית, מזונות אישה וילדים, משמורת קטינים, סוגיות הנוגעות לידועים בציבור, פירוק שיתוף במקרקעין בין בני זוג או משפחה וכן ייצוג בבתי הדין הרבניים ובבתי משפט לענייני משפחה.

כמו כן מתמחה המחלקה בעריכת הסכמי ממון ואישורם בבית המשפט, עריכת צוואות ושמירתם, תקיפת תקינות צוואות בבית המשפט על מנת לבטלן וכן טיפול בירושות כלל רישומים.

טיפול בסוגיות משפחתיות הינו נושא בעל מטען רגישי כבד לכל אדם ואדם, לכן משרדנו מאמין כי כל עניין משפחתי, מצריך את מלוא תשומת הלב של צוות המשרד ועל כן כל תיק אשר מתקבל למשרד מטופל על ידי עורך הדין יוסי סביר שהינו בקשר אישי עם הלקוח ומלווה אותו 24 שעות ביממה לכל שאלה או התלבטות.

הואיל ובנוסף למחלקת דיני האישות למשרד מחלקות המתמחות במקרקעין ונזיקין יש ביכולת המשרד להעניק שירות מקיף לכלל הסוגיות המשפטיות אשר יכול וידרשו טיפול בתחום דיני המשפחה.

משרדנו מאמין במתן שירות מקצועי, אדיב ואישי תוך שימת דגש על שמירת הצרכים והדרישות של כל לקוח. חשוב לנו לשמור על אוירה נעימה ולפעול להשגת מטרות הלקוח ומיצוי זכויותיו.

הינכם מוזמנים ליצור קשר לפגישת יעוץ ללא התחייבות.
2110

המלצות של לקוחות

-פירמות עורכי דין מובילות-

  • meitar
  • nevo-molson
  • maschit
  • gornitzky
  • yehuda
  • firon
  • firon