רשלנות רפואית אי גילוי סרטן בממוגרפיה ובביופסיה

 

 

עוה"ד ענת מולסון שלום רב,

 

שמי מיכל אני בת 31 מומחית לשיווק באינטרנט.

 

אבי משה ז"ל שהיה חולה במחלת הפרקינסון במשך כ- 15 שנים נפטר בביה"ח בצפון בגיל 64, וזאת במהלך אישפוזו בביה"ח בחודש יוני 2014. 

לעניות דעתי, ייתכן ואבי נפטר עקב הזנחה ורשלנות של ביה"ח.

צירפתי בקובץ לדוא"ל זה סיכום של השתלשלות העניינים שהכנתי במהלך שנה שעברה מייד לאחר קרות המקרה.

 

העניין איננו נותן לי מנוח ולפיכך הנני פונה אליך בנדון.

כן הנני פונה אליך בעניין זה מאחר וכתבת בפרסומייך כי הייעוץ / הערכה ראשונית ניתן על ידך ללא עלות, וכן כי שכר טרחתך משולם רק בסוף ההליך.

 

בנוסף, הנני פונה אליך מאחר והנני זוכר אותך מלפני שנים רבות וזאת במסגרת הרצאה שנתת בתחום מומחיותך בלשכת עוה"ד, וכן לאור

התרשמותי כי הינך מומחית בתחומך.

אודה לך אם תקראי את הקובץ המצ"ב וכן באם תחווי את דעתך אם כדאי בכלל להגיש תביעה על רשלנות רפואית כנגד ביה"ח לאור נסיבות העניין, מהי הפרוצדורה,

מהן העלויות הנילוות, וכו'...

 

כמו כן האם לאור הגיל שלו ומצבו הרפואי הפיצוי שאפשר לקבל יהיה גבוה או משהו נמוך שאולי לא כדאי להיכנס בגלל לכל התהליך הארוך והסיזיפי של תביעה

 

דבר נוסף, אחותי יעל 

חולת טרשת נפוצה בת 21 רווקה, לצערי הגיעה לאשפוז מתן סטרואידים בבית חולים ל ארבעה ימים במחלקה שלה הנוירולוגית, בליל האשפוז הראשון ירדה לעשן למטה, לא ראתה כי היתה גדר שקופה ובעצם עפה על הצד הימני הצדדי הפגוע מאליו, בבוקר למחרת הנוירולוג מלמל שצריך לפתוח נוהל או דו"ח אירוע משהו כזה.. נעשה צילום אין שבר, גבולי לפריקת מרפק, חבולה בכל רגליה ומוגבלת עוד יותר כרגע ממה שבאה בזרוע 

 

וכבר היום הבנתי מהמתמחה בבוקר  שלא הולכים לעשות כלום, האם יש לה זכויות בעניין ומה עליה לעשות אם כן?  מחר אמורה להשתחרר, אשמח למענה בהקדם:)  

 

שכחתי לציין כי אין שום שלט אזהרה ליד הגדר וכי בלילה יש סיכוי שכל אחד אחר לא היה רואה אותה

 

דבר אחרון אני במעכב שנתי של ממוגרפיה ואולטראסאונד עד שהתגלה לי גידול במאי שנת 2016 בממוגרפיה 0.6 מ"מ ובאולטראסאונד 11 מ"מ בבית חולים (המקום בו הייתי במעכב).

 

 בנוסף יש לציין שב-2011 צוין שהיו הסתידויות באותו אזור ללא שום מעכב . ובכל הבדיקות החוזרות לאחר מכן צוין שאין הסתידויות. כשהוצא

הגידול בפתולוגיה היו הסתידויות בגידול.

 

הניתוח בוצע בבית חולים בצפון שם בוצע CTלפני הניתוח שבוע אחרי הביופסיה והגידול יצא בגודל של 1.4 ס"מ . בניתוח לאחר ההסרה התקבל גודל הגידול 2.4 ס"מ.

 

חשוב לי מאוד לעבור על כל ההדמיות הקודמות בהתייחס לעניין שזה כנראה החל כבר שנה קודמת ולא התייחסו לכך (קצב פרוליפרציה של הגידול איטי מאוד.

 

לכן רציתי להעביר לך את כל הנתונים לבדיקה אם יש מקום לתביעת רשלנות רפואית אי גילוי סרטן.  

 

תודה מראש

 

ירון

 

שכחתי לציין כי אין שום שלט אזהרה ליד הגדר וכי בלילה יש סיכוי שכל אחד אחר לא היה רואה אותה

-פירמות עורכי דין מובילות-

  • meitar
  • nevo-molson
  • maschit
  • gornitzky
  • yehuda
  • firon
  • firon